Tezsiz yüksek lisans programları veren üni'ler hk. (Askerden yırtma mevzusu

Arkadaşlar selam, böyle para verip 3 yarıyıllık yani 1 buçuk senelik naylon yüksek yapmak için üniversiteler var ya,

Nişantaşı ve Ahmet Yesevi gibi başka üniversiteler var mı? Siz yaptıysanız hangi üniversiteden kaç paraya yaptınız? Her türlü tavsiyeye açığım.

ahmet yesevi.
universitenin misyonu bu :D

  • baldur2  (10.10.17 14:05:33)
her üniversitede tezsiz yüksek lisans vardır.

  • blue eyes white dragon  (10.10.17 14:06:07)
evet ama devletler sınırlı kontenjanları ortalama üzerinden dolduruyolarmış. ben itü mühendislik mezunuyum, ortalamam 2,60 falan. 3'ün altına kalmıyormuş genelde. o yüzden mecbur özellere bakıyorum, alese de girmedim girecek vaktim de yok, ocak sonu yurtdışına yerleşiyorum. gitmeden bir şey ayarlamam lazım şubatta tecilim bitiyor.

  • matchgrip  (10.10.17 14:07:52)
hangi vizeyle yurtdisina yerlesiyorsun?

  • baldur2  (10.10.17 14:09:20)
İlk etapta 6 aylık bir dil kursuyla Berlin'e gidiyorum. D tipi ulusal vize alacağım, bir nevi öğrenci vizesi.

  • matchgrip  (10.10.17 14:12:02)
anladim kesin yaptir o zaman

  • baldur2  (10.10.17 14:12:56)
trakya üniversitesine dediğin ortalamanın katbekat altına çatır çatır kayıt yaptırdım. üstelik 1900 ta le.

  • zoque  (10.10.17 15:46:23)