Takip ettiğiniz araba içerikli youtube kanalları?

sb.

selamlar, severek takip ettiğiniz yerli ya da yabancı fark etmez içeriği araba olan youtube kanalları hangileri? bir de diğerlerinden farklılaştığını düşündüğünüz kanalları nedeniyle belirtirseniz çok da iyi güzel olur.

teşekkürler şimdiden.

doğan kabak
otoseyir
anlatan adamlar
  • sutlu nescafe  (10.10.17 13:00:20)
carviser. düzgün bir Türkçe ile konuşması en takdir ettiğim özelliği :)

  • goingon2002  (10.10.17 13:05:27)
Otopark.com turkiye'ye samimiyet, goygoy ve dogru elestirilerle araba tanitimini bu adamlar getirdi.

Dogan kabak eskidendir bu isi yapiyor ama youtube'da otopark sayesinde meshur oldu.

Carviser da duzgun turkce, bozuk nefes almalarla katalog okuyor.

not: and gidince biraz farklılaştı doğru ama burak'ın söyledikleri falan and baya manyak çıkmış ki burak'ı hiç sevmiyorum. and da yalanlamadı.
  • c1b2k3  (10.10.17 13:29:56 ~ 11.10.17 13:50:54)
Engineering explained

  • stavro  (10.10.17 13:31:56 ~ 11.10.17 13:40:54)
Carviser cok yüzeysel. Dogan kabak da öyle. Otopark detayli inceliyordu And ayrıldı eski tadi kalmadı, dogan kabak ile sorunlar oldu vs.
Otomobil dünyam bence fiyasko.
Otomobilin mesut abisi iyidir. Carbuyer, km77 (otomobillere 77km hız ile geyik testi yapiyorlar), carwow, anlatan adamlar, autogefühl (alman bir kanal ama ingilizce ve detayli).
  • karacigerim vur kadehlere  (10.10.17 13:35:55)
akselerasyon

www.youtube.com
  • ofelia  (10.10.17 15:22:39)
engineering explained, car throttle

  • gkhncnzdgn  (10.10.17 16:24:30)
Benzin TV, Carwow, TheDIYGuyDOTnet, Thomas Schwenke, ehowauto, bluefox4848

  • battal gemalmaz  (10.10.17 16:30:00)
benzin tv burak ertem şu an çok iyi gidiyor,otopark'ın eski adı yok detaylı inceleme kısmını and çok daha iyi yapıyordu,doğan kabak incelemeden çok makara muhabbete döndü,şu ana kadar gördüğüm en detaylı ve kaliteli araç incelemesini autogefühl yapıyor diyebilirim.

  • sealth  (10.10.17 16:33:26)
otomobilin mesut abisi

  • kediyiyenpiskopatfareyimben  (10.10.17 22:07:10)
otomobilin mesut abisi "dsg nedir videosu" ile kendini yeterince rezil etti bence. izlenmeye değer değil.

www.youtube.com

"yoğun trafikte sürekli d-n yapın"
"yada uyarı ışığı yandığında sağa çekip, yağın soğumasını yada ışığın sönmesini bekleyin"
"yada binlerce lira tamirat masrafı ödemeye hazır olun"

otomobil kanalının verdiği tavsiyeye bakın.
  • c1b2k3  (11.10.17 13:39:19)