[]

Ekşi forum

Arkadaşlar daha 1-2 yıl öncesine kadar noktalama hatası yapanı linç ederdik (espri yapıyorum, uyarırdık) şimdi sadece ":)" şeklinde girilen entryler var... bu durumu yediremedim ben uzun bir süre. 2009 dan bu yana sozlukteyim. Şimdi artık ben de forum edasıyla kullanacağım ama yapamıyorum. Ben abartıyor muyum?
 
fazla anlam yüklüyorsun...


  • rahip janick  (10.10.17 11:18:01) 
takma kafana, zamanla her şey değişiyor


  • superb  (10.10.17 12:22:22) 
Yok hocam bence abartmiyorsun. Sozlugun bircok konuda eski havasi kalmadi , onune geleni yazar yaptiklarindan. Sen eskisi gibi kullanmaya devam et bana kalirsa . Kutsal bilgi kaynagimiz foruma donusmesin!!!


  • orixim  (10.10.17 13:38:10) 
ah nerde eski gunleer.. en ufak trol girisimi uculurdu. sen yine de bosver elalemi. sozlugun eski gunleri gibi takil. belki birgun yazdigin seye ihtiyacin olan biri cikar.


  • tabudeviren  (10.10.17 13:59:39) 
kesinlikle abartmıyorsun. bu senin karekterin, kişiliğin. sonuçta bu şekilde mutlu oluyorsun. başkaları gibi davranmak seni mutlu etmeyecektir.sahip olduğun, değer verdiğin şeyler bunlar. niye başkaları gibi davranacaksın ki?. bırak seni örnek alsınlar, senin gibi davransınlar. ''gooolllll'' diye entry girip favlayanlar var. adam sanki ömür boyu favladığı ''gooolllll'' entry'sini okuyup duracak. dediğim gibi mevzu bahis sözlük değil. sahip olduğun, saygı duyduğun değerler.


  • gacrux  (12.10.17 01:54:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.