Nasılsınız? Napıyorsunuz?

Ben kötüyüm mesela ama iç huzurum yerinde.

Hakan peker dinliyorum.

Siz?

karam askim sevgim bu mu :D

hic kahvaltida hellim peyniri kizarttim, gomdum cok mutlu hissediyorum.
  • baldur2  (10.10.17 02:38:14 ~ 02:38:21)
Düşünüyorum, sorguluyorum, sıkılıyorum.

  • Golden Ratio  (10.10.17 02:43:03)
Nöbetteyim, sabaha kadar oturacağım. Keyfim yok. Ve bunları şuraya yazacak kadar sıkıldım.

  • doxanikee  (10.10.17 02:47:07)
Hakan Peker yaşıyor mu ya...

Şunu keşfettim: www.youtube.com

Takılıyom öle.

Niye kötü olduğunu anlatabilirsin.
  • dissendium  (10.10.17 02:47:59 ~ 02:48:53)
üşüyorum :/

  • eazy  (10.10.17 02:52:00)
@dissendium büyük bir derdim yok gündelik gelip geçici şeyler :) hala öğrenci gibi yaşamaktan yoruldum diyeyim. Akademiden yoruldum. Beynim dinlenmek istiyor.

Şimdi de belgesel seyrediyorum.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (10.10.17 03:15:16)
Uyumaya çalışıyorum fakat bir türlü başaramadım. Önceden nadiren olurdu, bu aralar sıklaştı.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (10.10.17 03:20:36)
İç huzurun varsa ne güzel. Geleceği düşünmek istemiyorum ama düşünüyorum.

  • opitseri  (10.10.17 03:33:03)
yarın hangi hatunla görüşsem diye düşünüyorum.
whatsapptan kura çekicem.

  • nocturness  (10.10.17 04:34:13)
behzat c.'de 3.turu donmeye basladim. 24. bolumdeyim.

  • ezeriko  (10.10.17 10:09:28)
ofise geldim kahve demliyorum uyanmaya çalışıyorum. huzur yerinde çok şükürrr fekat idareli kullanıyorum.

  • vedatchilipeppers  (10.10.17 10:22:58)
iş yerindeyim, rajaz dinleyip fm 16 oynuyorum. forza livorno!

rajaz çok güzel şarkı...
  • rahip janick  (10.10.17 10:25:39)
Her sabah olduğu gibi "ulan para için bu iş yapılır mı lan" diye düşünüyorum... bir çok lan lı.

  • kismisolungac  (10.10.17 10:30:16)
insanları biraz salak buluyorum. bir kere gelmişler şu dünyaya, bu nasıl bir hırs, bu neyin acelesi. bir gün bile bir kediye, bir çiçeğe, bir çocuğa dönüp baktın mı acaba, üff ne güzelmiş diye doya doya seyretin mi? yok ama yetişmen gereken yerler vardır, koş sen en iyisi.

detaylar güzeldir onları atlamayın.

onun dışında şu an işteyim, iq seviyesi 300 ama eq seviyesi yerlerde olan insanlarla çalışıyorum.

bir derdim olsa, ya da havadan sudan herhangi bir şeyde bahsemek istesem karşımdaki beni dinliyormuş gibi yaparken cümlemi ortasında kesip "AYNEN yaaa. benim üniden çok yakın arkadaşım var ona da olmuş böyle. çocuk bu arada inanılmaz zeki. boğaziçi'nde master yaptı isviçre'de doktorasını bitirdi, şimdi hollanda'da manager. ahah çılgın ya..bir keresinde..." diye devam ediyor.

bakınız1: benim ne kadar zeki çevik ve eğlenceli arkadaşlarım var
bakınız2: senin anlattığını asla dinlemedim çünkü bana ne.
bakınız3: müdür'ün ingilizcesi manager, ve sakın ola ki bunu bilmiyorum sanma.

sonra bişey diyince "aa niye sinirlendin ki" oluyor. sinirlenirim ulan. adam olun. çemçük ağızlılar.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (10.10.17 10:37:52 ~ 10:39:42)