[]

Ekran karşısında çok oturmaktan gözlerim bozuldu, düzelme ihtimali var mı?

Göz kuruluğu ve kızarıklık şikayetiyle doktora gittim.
Düşük de olsa bir miyop numarasından bahsetti. Hatta dinlendirici gözlük aldım. Numaralı. ve gözlüğü takınca gerçekten de uzağı net görüyorum.

Ben uzağı ekrana bakmaktan geçici olarak net göremediğimi zannediyordum.

Uzun süre dinlendirmek bu kusuru giderebilir mi acaba? Yoksa dönüşü yok mu? Geçmesi ya da ilerlememesi için neler yapabilirim?

 
ben radyasyon koruyucu gözlük aldım 300 tlye karaköyden. distribütörü orada çünkü. çok işime yarıyor tavsiye ederim.


  • douglas  (09.10.17 23:58:05) 
Ekrana bakmaktan olmamıştır o, göz bozuklukları büyük oranda genetik, üzme yani kendini gözlerimi mahvettim diye.


  • i was made for you  (10.10.17 00:05:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.