[]

İnternet çok kesiliyor, modem mi değiştirmeli

Merhaba. Modemin ışıkları sönmemesine rağmen gün içinde bağlantı çok kopuyor. Ps 4 kullanıyorum, 50 gb akk olmasına rağmen yeri geliyor 150 gb lık şeyler indiriyorum. Alakası var mıdır?

Müşteri hizmetlerini arayıp ağır konuşmamak için zor tutuyorum kendimi. Size bir danışayım dedim.


 
aynı şeyi yaşıyorum son 1 haftadır. ps4'de online maç yapıyorum sürekli bağlantı kesiliyor ışıklar sönmemesine rağmen. hipernet 24 mbps istanbul.


  • xu  (08.10.17 20:47:39) 
bağlantı var, hız iyi ama kopma yaşanıyorsa bu hatta kaldıramayacağı ölçekte hız tanımlanmış olmasından. müş.hiz arayıp hızı bi iki mb düşürmelerini isteyin.

malesef olay bu.

yüzdeyüz yaşanmıştır.
  • secrexv2  (08.10.17 20:48:32) 
Modem de kaldiramiyordur hat da olabilir.


  • euphrat  (08.10.17 20:49:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.