Bir oyun vardı eskiden

Bu oyun benim hayatımı alt üst etti çok severdim ama bir internet cafede tanıştığım için irdeleyemedim.Böyle ana karakteri yönetmek aynı gta tarzı hafif üstten bakış kendini geriden görme,ikinci olarak elinde genelde taramalı silah olan bir arkadaşımız var,ayriyetten sağ tuşa basınca belli olmayan bir uzvundan disk fırlatıyor bu diskte kah adamlara kah duvarlara yapışıp onları patlatıyordu,oyun sanki bir dağ veya karlı bir mekanda geçiyor,bazı evlere girip çeşitli silahlar alabiliyor,hp'nizi tazeleyebiliyordunuz,karşınızdaki düşmanlar insan değil gibiydi lord of the rings orclarını hatırlatıyorlardı bana.Evet bu oyunun adını hatırlarsanız öyle minnettar olurum ki.

anlattığın oyunu Quake 3'e benzettim.

  • krizalider  (31.01.10 04:42:46)
quake 3 değil.

  • Rodin  (31.01.10 04:55:39)
"unreal tournament mi?" deyip kenara çekiliyorum, kontenjan doldu :)

  • krizalider  (31.01.10 05:24:27)
disk olayi avp2 (predator modunda) ve unreal tournament'i hatirlatti bana ama emin de olamadim. ki anlattigin mekanlarin pek alakasi da yok bu oyunlarla.

  • astaroth  (31.01.10 05:26:36)
armed and dangerous sanırım bahsettiğiniz oyun. çok eğlenceli bir oynanışı vardı cidden. hey gidi günler :). 3rd person oyun pek yok zaten bahsettiğin gibi.

www.youtube.com
  • darkprophecy  (31.01.10 12:50:44)
unreal tournament diyorum bende.

  • xenophobe  (31.01.10 13:20:47)
the house of the dead olabilirmi.tamam kabul ediyorum uzaktan yakından alakası yok.

  • quasimodo  (31.01.10 19:39:44)
dark prophecy ben senin kurbanın olayım:D

  • Rodin  (01.02.10 03:27:52)