[]

Oracle SQL Developer Hakkında

Oracle SQL Developer ile ilgili bilgisi olan bir arkadaş var mı? Tam olarak şöyle bir problemim var: youtu.be
 
bu beni de deli etti, aptal temayı devre dışı bırakınca düzeliyor. bu ayarı bulana kadar tab ile gezmeyi deneyebilirsin, pencereyi sağ sola taşımak da bazen iş görüyor:

stackoverflow.com

Click Tools

Try to locate Preferences by moving your mouse downwards from the Tools button.
When in Preferences, do the same in step 2 for the left side of the panel and try to locate Environment.

When in environment, try to locate 'Look and Feel'. You won't be able to see the caption but it has these values : Windows | Oracle. You'll know you found it when you see a drowdown with an actual value of Oracle.

Change it to Windows
  • celeron 300a  (08.10.17 18:31:59 ~ 18:32:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.