The Ordinary ürünlerini kullananlar

Selam

Eczacı bir arkadaşımın tavsiyesiyle the ordinary ürünlerini alıp kendi nemlendiricimi ve serumumu yapmak istiyorum. 2 şey sipariş edecekken inceleyince hepsini almak istedim. 30$ sınırına uyduktan sonra gelmesi problem olur mu? Sipariş edip yorumlayan baya hesap-blog gördüm ama bilemedim. Kullanan varsa da yorum yazarsanız çok sevinirim.

Normalde kozmetik olduğu için gümrüğe takılır ama beautybay gift şeklinde gönderim yapıyor denmiş sözlükte.1 ayda fln geliyormuş.
Ben de yurtdışından gelecek bir arkadaşıma sipariş verdim, gelince kullanmaya başlayacağım.

Gothamista'nın detaylı incelemeleri var.
www.youtube.com

edit:sınır 30 euro bu arada.shipping dahil değil bu sınıra.
  • demoniclewinsky  (08.10.17 19:24:59 ~ 19:30:13)
@maleficent HA ve rosehip seed oil siparişi vermek için açmıştım duyuruyu. İkisini karıştırınca çok güzel etki ediyor diye duydum.

  • jazzabel  (08.10.17 20:27:39)
karıştırma değil de art arda kullanılıyor sanki.
Sanırım önce yağları sonra nemlendiricileri gibi bir sırası var.
Rosehip sonra HA gibi.

ben de şunları aldım,heyecanla bekliyorum.
www.imageupload.co.uk
  • demoniclewinsky  (08.10.17 21:54:10)