is gunlerinde kahvaltiyi nasil hallediyorsunuz?

evde mi, isyerinde mi?
ne yersiniz?

Stajdayken serviste simit yiyordum. İş yerinde poğaça ve meyve suyu. Çevremdekiler evden sandviç getirip yiyorlardı. Ben uğraşmıyordum.

  • dissendium  (08.10.17 15:45:02)
ben öğle yemeğine kadar bekliyorum.

  • king lizard  (08.10.17 15:48:01)
işyerinde zeytinli poğaça vişne suyu

  • basond  (08.10.17 15:48:26)
İşte.
Bazen müsli, bazen domates+peynir+yumurta+biber salatası, bazen yarım tost, bazen de sakallı. (Peynirli olan)

  • mor oje  (08.10.17 15:53:13)
evde. kahvaltıyı işyerine bırakmak kocaman bi hataymış 1 sene böyle yaptım, şimdi birkaç aydır evde yapıyorum ve çoheyi. poğaçayla simitle ömür geçmiyor.

  • vedatchilipeppers  (08.10.17 16:02:48)
Üşenmediğim günlerde sallama çay+zeytin peynir vs
Veya cornflakes

Üşendiğim günlerde kahvaltı yapmadan çıkıyorum, zaten yarım saat önce iş yerinde oluyorum, kahvaltı da çok ucuz, orada yapıyorum 3 4 lira tutuyor
  • mutlusismankedi2015  (08.10.17 16:43:55)
2 tane muz yiyorum. Mideyi rahatlatıyor ve partik oluyor. Kışımda ballı limonlu ıhlamur yanıma. Süper oluyor. Tavsiye ederim.

  • renegade  (08.10.17 16:48:51)
iş yerinde simit, poğaça tarzı şeyler. ama artık gına geldi. biraz daha erken kalkmayı göze alarak evde yapmak istiyorum ben de artık.

  • keep out  (08.10.17 17:15:59)
kahvaltı hep hazır olur sabahları ama zaman darlığından dolayı portakal suyundan bi firt alır, çıkarım. halledemiyorum pek.

  • secrexv2  (08.10.17 17:17:25)
küçük bi kavanoza 2 yk yulaf, 1 yk chia tohumu, 1 tane doğranmış meyve, 1 bardak süt yanında da haşlanmış yumurta götürerek olayı kapatıyorum.

  • dedim ben sana  (08.10.17 17:32:50)
kahvaltı yapmayarak hallediyorum. 15 dakika falan varsa bi poğaça alıp yürürken yiyorum. o da haftada 1-2.

  • Delay Fuze  (08.10.17 17:41:31)
Akşamdan tostu hazırlıyorum, uyanınca makineye koyup üstümü giyiniyorum. Evden çıkarken alıp yürürken yiyorum.
Bazen muz yiyorum yolda aynı şekilde. Nadiren adam gibi oturup kahvaltı yapıyorum.

  • dijalli  (08.10.17 18:48:50)
Zamanım varsa evde yapıyorum, zaman darsa hiç yapmıyorum. Evde yapacaksam duşa girmeden hemen önce yumurtayı kırıyor / haşlanmaya koyuyorum. Kaseye de varsa yulaf (Dr. Oetker Vialis) ve sütü koyuyorum.

Poğaça, simit vs. ile yıllarca midemi çöplüğe çevirmişim. Çok pişmanım. Artık poğaça yiyeceğime öğlene kadar aç duruyorum. Kahvaltı yapmamak, poğaça yemekten çok daha iyidir bence.
  • iraksak  (09.10.17 00:41:04)
Bir süre evden sandviç götürdüm. Sonra bir arkadaşla birleşip ortak buzdolabı aldık. İçine zeytin, peynir, ekmek, yoğut falan koyduk. İşe gelir gelmez kahvaltı yapıyordum. Sonra işi büyütüp ocak aldık, menemen yapıyordum işte. Şimdi ya evde yapıyorum ya da iş yerindeki buzdolabından malzemeleri alıp yiyorum.

  • aychovsky  (09.10.17 07:31:41 ~ 07:32:58)
işte müsli (eti litalif + 200 ml sut)

  • k  (09.10.17 10:15:16)
evde. bazen kaşarlı tost, bazen omlet, bazen quark üstü yulaf. eşim hazırlıyor sağolsun.

  • contavolta  (09.10.17 10:20:52)
İş yerinde. Peynir, domates, zeytin ezmeli dürüm (kepekli lavaşa) yanında 1 haşlanmış yumurta. Ya da kesilmiş domates ve peynir götürüyorum bir kaba koyup, yanında 2 haşlanmış yumurta.

  • peggy  (09.10.17 10:52:57)
Uzun zaman işyerinde simit + peynir + çay ile hallettim. Ama şimdi diyetteyim. Akşamdan yoğurdumu, meyvemi hazırlıyorum, yemek 10dk sürmüyor bile, sonra iş.

  • SiyamkedisiZorro  (09.10.17 11:13:19)