[]

Filmin adi?

Adam kanser oldugunu kisa surede olecegini ogreniyo ve isten istifa edip karisini bosayip alemlere akiyo. sonra da ogreniyo ki aslinda dosyalar karismis. boyle bi film biliyor musunuz? Avrupa yapimi olabilir.
 
Böyle bi film izlemiştim fakat aradığın tam olarak bu mu emin değilim

One week
m.imdb.com
  • freebird5406_2  (08.10.17 14:08:40) 
korkusuz korkak diyesim geldi, o da avrupa yapimi ama kahramanimiz evli degil o filmde.


  • ezeriko  (08.10.17 14:59:27) 
aynısının şu versiyonunu izledim. kız aids olduğunu öğreniyor ve erkeklerden intikam almak için önüne gelen erkekle genç yaşlı demeden her yerde yatıyor. herkese aids bulaştırmaya çalışıyor. sonra doktor arayıp özür diliyor, dosyalarınız karışmış diye.


  • yetkili birine benzeyen abi  (08.10.17 15:18:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.