squash çok uyduruk bir oyun değil mi?

bilmeyenler için: www.youtube.com

biri, diğerinin önüne geçemeyince sayı oluyor. ufacık kutu içinde. böyle spor mu olur?

şahane bi' oyun. Ben sanırım 2 yıl kadar oynamıştım. Futboldan bile bu kadar çok keyif almamışım, tek problemi alan dar olduğu için ter kokusu oluşabiliyor. baya güç ve çeviklik isteyen güzel bir spor.

  • mete kudur  (08.10.17 01:52:03)
@mete erkek kız çok güzel oynanır da iki erkek ufacık alanda sıkıntı çıkmıyor muydu?
kız erkek oynanabileceği şimdi aklıma geldi ve güzel bir oyun olabilir aslında. ben bir araştırayım.

  • diffarentiationation  (08.10.17 02:00:45)
ter kokusu hariç bi' sıkıntı çıkartmıyor. kız erkek nasıl olur bilmiyorum, cilveleşme açısından yaklaşıyorsunuz sanırım, olabilir. yanyana maç yapılan sanırım tek spordu bu; yani o açıdan keyifli zaman geçirtebilir.

Onun dışında yapısı itibariyle tenise benziyor, teniste kız erkek maçları nasılsa bunda da öyle olacaktır büyük ihtimalle.
  • mete kudur  (08.10.17 02:07:31)
en şahane oyun bence. ben hep tek kişi oynadığım için iki kişi nasıl olur bilmiyorum. spor olsun diye yapıyordum ben ve dikkatimi/odak süremi artırabilmek için.

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (08.10.17 02:18:01)
izlemesi çok zevkli ama oynaması cinnet geçirtir. Nerede oynuyorsunuz bunu?

  • imelih  (08.10.17 02:24:33)
Yan yana maç yapılan tek spor mu hahaha.

Güzel spor bence. Çok eğlenceli olduğu kesin. İzlemek bile zevkli.
  • Delay Fuze  (08.10.17 03:15:29)
Endüstriyel futbol var olduğu sürece hiç bir oyun ondan daha fazla overrated olamaz.

  • dannycarey  (08.10.17 14:21:32)