Kızlarda seks bağımlısı olabiliyor mu?

Merak ediyorum hani seks düşünmeden duramayan hatta çok sık erekte gezen erkekler var ya, resmen seks bağımlısı...kızlarda bu durum olabilior mu yoksa onların biyolojisi gereği seks bağımlığı hiç görünmeyebiliyor mu onlarda?

olamıyor ne yazık ki. erkeklerde seks bağımlılığına sebep olan hormon yerine kızlarda zar oluyor, zar engelliyor. o zarı patlatınca kadın oluyorlar bildiğin gibi, ancak o zamandan sonra vücut bağımlılık geliştirebiliyorlar. tabii bunun için günde 2 posta sevişmeleri lazım...

  • Bruce  (07.10.17 22:48:47)
Benim bu tanıma uyan bi arkadaşım vardı, tedavi görüyodu hatta bu sebepten. Sonra pek görüşmedik ama hayatını baya zorlaştırıyodu bu durum

  • azeriturku  (07.10.17 22:50:19)
Akrep kova burclarinda cok fazla rastladim.kendilerini kontrol edebiliyorlar ama koclarda da libido oldukca yuksek olabiliyor.

  • a summer day  (07.10.17 22:52:28)
duyuruda 'disardayim' nickli birisi vardı o öyleydi mesela. kadınlarda da olabiliyor.

  • ayrıl coco  (07.10.17 22:52:54)
niye olamasın abi seks sadece erkeklere özgü bi şey mi

  • vedatchilipeppers  (07.10.17 22:54:52)
Niye olsun canım, onlar insan mı? Sadece doğurmaya yarayan mahlukatlar.

  • yirmisantim  (07.10.17 22:59:20)
@secrex hocu senin ciddi sorunların var kadınlarla... Bir doktora görün bence.

Kadınlar da seks bağımlısı olabiliyor. Bu ne cahilce soru
  • rahip janick  (07.10.17 23:06:51 ~ 08.10.17 00:11:45)
Oluyor tabii. Azginliktan 14-15 yasindaki ogrencileri yataga atip hapse giren kadin ogretmenler var mesela. Hatta bu ara cok sik oluyor bu olay Bati'da.
Ama kadinlarda daha nadir bu seks bagimlilgi.

  • stavro  (07.10.17 23:12:11)
olmamalı.

buna toplum nezdinde hangi sıfatların uygun görüldüğü malum. burada kızları seks bağımlısı etmek serbest ama sıfatı yazmak tartışma başlatıcı içerik falan adg.hss.jh.
  • secrexv2  (07.10.17 23:16:18)
Bizzat yakın bi arkadaşımdı. Seks bağımlısı olduğunu anlayınca arkadaşlığımız bitti.Çünkü arkadaşlığımızı etkiliyordu.Her gittiği yerde birilerini musalllat ederdi. Tüm sevgilililerini aldattı ve bu aldatmalar sırasında hayatını tehlikeye soktu çünkü sevgilileri bir şekilde öğrendi ve mafya kılıklı tipler olduğu için çoğu, hatuna zarar vermek istediler.Ucuz kurtuldu. Şu an biraz durulmuş,zengin birini bulmuş diyorlar ama sanmıyorum durulduğunu. Hasta çünkü bir kişiyle bütün hafta sekz yapsa da doymaz, illa farklı farklı kişiler ister.Sürekli o enerjiyle yaşaması can sıkıcıydı.Biz gezerken bir çok kişiyle göz flörtü vs. Bu kadar adrenalin bana fazla geldi.

  • maria puder  (07.10.17 23:21:21)
Hypersexuality
nymphomania

Olabiliyor yani.

Ve söylemeden geçemeyeceğim, kızlarda olmaz çünkü zar yırtılınca kadın oluyür eki eki :( zeka seviyesi iğrenç gerçekten.
Günde 2 kere sevişince bağımlı olunuyormuş vaya anasını eroin sanki amına koyim.
  • bir nick var benden iceri  (08.10.17 00:46:23)
hemde ne

  • gozu acik sevisen yahudi  (08.10.17 00:57:02)
bizzat iki kişi tanıyorum böyle.

  • nice tnetennba  (08.10.17 01:18:25)
olur da
stavro'nun örnek yanlış olmuş.
öylelerine daha çok sübyancı deniyor.
harbici seks bağımlısı kadının bebelerle ne işi olur?
  • herhaltibiliyoring  (08.10.17 01:21:08)
nymphomania
hatta filmi çıktı bi ara türkiyede yasaklandı falan.

  • follow rivers  (08.10.17 03:26:26)
olabiliyor.

  • dedi ayca  (08.10.17 03:28:37)
oluyor tabi, hatta bu kızlardan bi tane tanıdıgım var 35 yaşında hala sevgilisi yok evlenemedi düz duvara tırmanıyor resmen:)))
bi tane daha var bir araya geldiklerinde gülme krizine giriyorum muhabbetlerinden.
erkeklerin haberi olsa peşlerinde kuyruk olur ama dışardan bakınca da oldukça mesafeliler:) cok komikler bence:)
  • hopp  (12.10.17 23:25:22)