[]

yargıtay dosya sıra / avukat arkadaşlar yardımcı olur ise

yargıtayda arşivde dosyam var 14. dairede

www.yargitaycb.gov.tr

siteden baktığımda 2015 / 1929 nolu dosyaya gelmişler sanıyorum.

esas dosya numarasına bakarsak 2016 / 1392 yazıyor. esasa bakıyorsak bilmiyorum

ne zaman bu dosyaya sıra gelir ? 1929 kaça gidiyor en azından nasıl oluyor bu işler

 
baktığın site yargıtay daire değil yargıtay cumhuriyet başsavcılığı bölümü.

başsavcılığa gelip dairelere gönderilen dosyalardan bahsediliyor. sizin dosyanız dairede. dairelerde belli bir numara sistemine göre bakılmıyor.
  • fakirpislik06  (07.10.17 15:27:47) 
@ fkp

ben tamamen yanlış anlamışım yani saol :) dosyanın akıbeti hakkında bilgi alamuyoruz bu durumda hangi sırada diye ? öyle bekleyecek miyiz ?
  • oscar  (07.10.17 15:51:50) 
@ oc

evet bekleyeceksiniz.
  • fakirpislik06  (07.10.17 17:19:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.