[]

fiziki altının altın hesabına yatırılması hadisesi ve bir takım olaylar

merhabalar, fiziki altının bankaya yatırılmasında ek masraf ve kullanıcı için kayıp kabul edilecek bir durum var mıdır? sadece tartıp x gram altın var deyip hesaba mı geçiriliyor?

bi de bankalar alım günleri hep istanbul'da belirlemişler. ankara'da altın alan banka yok mu?


 
Hesap acma ucreti gibi bir sey yok diye hatirliyorum.
Ankara'da da var tabiki, merkezi subelerde her gun olabilir. Daha kucuk semtlerde ise belli aylarda gelir. Gidip o ay gelsin beklerim derseniz numaranizi alip donus yapiyorlar.

  • muti  (07.10.17 08:07:52) 
kuveytürk altın günlerine bak bi , her cuma bütün şehir merkezlerinde fiziki alım yapılıyor


  • nivoandmira  (07.10.17 10:46:59) 
İhtiyacı olan olabilir diye yazıyorum. Kuveyturk ün Kızılay şubesinde her zaman bir altın experti oluyormuş. Götürdüm. Tarttı. Çeyrek yarım ata altın vs ne varsa grama çevirdi. Hesaba geçti. 3 gün sonra hesap aktif oldu. Günlük 15 bin lira eft limiti var. Sonra kendi bankama aktardım. Beğenenler teraziye tıklamayı unutmasın.


  • baal  (29.04.18 10:00:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.