[]

word belgesi - printer problemi

Selam arkadaşlar,

word'de bir belgenin çıktısını alırken printer belgenin sol tarafını almıyor. çıktı almadan önce preview'da tam sayfa görünüyor, ancak print dedikten sonra bir bölge print area'nın dışında kaldı diyor. devam et dersem de dediğim gibi belgenin sol tarafını almıyor. yardımcı olabilecek kimse var mı?

teşekkür ederim.

 
yardım edebilecek kimse var mı pls. cidde havalimanındayım, uçağa doküman götürmem gerek, acil.


  • brayn  (07.10.17 04:54:49) 
Valla bilmiyorum :( kafa da yordum ama bilemedim :(


  • kendi kendine yasayan yavrucak  (07.10.17 05:53:13) 
@kendi kendine yasayan yavrucak teşekkür ederim :)


  • brayn  (07.10.17 05:59:14) 
Sayfa düzeninden sol kenar boşluğunu arttırın. Şekli bozulabilir.


  • kibritsuyu  (07.10.17 07:58:45) 
Kopyalayip excel e atsaniz sonra sayfaya sigdir deseniz oluyor mu?


  • ykyt  (07.10.17 10:58:20) 
a3 ve a4 olarak yanlis ayarlanmis olabilir. layout kismindan kontrol edin. duruma göre pdf olarak kaydedin, oradan cikti alin, pdf default a4 genelde dokunulmamis olur print ayarlara.


  • kurnaz  (07.10.17 12:41:49) 
printer bozukmuş :), teşekkürler arkadaşlar.


  • brayn  (08.10.17 05:13:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.