kolu ince insanlara kafayı taktım

her gördüğüm insanın direkt koluna bakıyorum. insanlarda sadece kola bakar oldum hatta. çok güzel kız da olsa inanılmaz itici geliyor. küfrederek iki şınav çek şişe kaldır allahın tembeli falan diyorum içimden. ben tabi evde kendimce ağırlık çalışıyorum, günde yarım saatinizi almaz ağırlık çalışmak. 50 liralık setle bir ömür çalışırsınız.

insanlarla ilişkilerime de yansıyor. kolu ince insanla yakınlaşmak istemiyorum. tabi kolu düzgün kız da neredeyse yok. napıcam ben? manyak mıyım? haksız mıyım?

manyak ve de haksızsın.

  • zgrydn  (07.10.17 03:22:58)
İnce koldan kasıt ne? Kassız olması mı çelimsiz kemikli olması mı?

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (07.10.17 03:23:36)
@zgrydn neden?
@kendi dirsekten aşağı ve yukarısının aynı ya da çok yakın kalınlıkta olması diyeyim.

  • diffarentiationation  (07.10.17 03:27:53)
asgdfahgfsaghs omuz lazım mı abi? image.ibb.co

manyak ve haksız +1000
  • Ufuk  (07.10.17 03:34:45)
Bana da çelimsiz olunca (dirsekten yukarısı ve aşağısının yakın incelikte ve çok ince olması) itici geliyor. anlayabiliyorum seni. Ben de mıy mıy yemese de böyle olmasa diyorum. Benimkisi takıntı halinde değil çünkü kendim de kadınım ama bir kızda gözüme ilk çarpan şeylerden biri. Erkekte çelimsiz kol rahatsız eden bir faktör değil.

Anladım ve sana manyak demiyorum. İtici geliyorsa geliyordur yani. Ki kol çok çabuk göze çarpan bir yer.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (07.10.17 03:46:24)
geçmişten gelen kendi iç hesaplaşmanla alakalı birşey. kendin o hale düşmekten korkuyor ve bunu bu şekilde yansıtıyorsun. iyi bir psikolog bu sorunyu çözer.

  • orpheus  (07.10.17 05:23:02)
Takintilisin.

  • stavro  (07.10.17 10:13:56)
Gel sana benim patlıcan kollardan verelim he mi yeğenim?

Sana ne yahu insanın kolundan bacağından. Hele ki 'yav iki şişe kaldır' falan demek?
Takıntılı ve manyaksın +1
  • bir nick var benden iceri  (07.10.17 12:06:03)
ben de aynısını şişmanlara diyorum. şişman şişman nasıl geziyorlar öyle ya o_0

  • synesthesia  (07.10.17 14:19:39)