[]

duvarda cercevelenmis puzzle mi yoksa poster mi daha hos?

mesela su örnekler

www.kunstkopie.de

upload.wikimedia.org

d7hftxdivxxvm.cloudfront.net

yapip cercevelemek mi yoksa cerceveli poster olarak mi daha hos durur?

 
bu en güzeli.
i.hurimg.com
hayal etttiğim odada bu asılı olacak.
  • secrexv2  (07.10.17 00:39:14) 
Şu aralar boş vaktim çok olduğundan ofise asmak için bu türlü bi kaç puzzle yaptım ben de. Işık altında puzzle’ın ek yerleri gözüme batıp rahatsız ediyor beni. Senin için oyum posterden yana.


  • manuel mandalina  (07.10.17 01:53:18) 
Poster.

Puzzle göz yoruyor cidden. İlk hoşuma gitmişti şimdi bakıp bakıp ne saçma şey diyorum.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (07.10.17 02:56:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.