[]

babamin telefonunda benim google mapsim acik

Babam Turkiye'de, ben Amerika'dayim. Turkiyedeyken babamin telefonundan internete girmistim. Simdi google mapse ne zaman baksam babamin da nereleri arattigini goruyorum. Muhtemelen o da benim nereleri arattigimi goruyordur. Nasil kapatabilirim ben babamin telefonundaki google maps oturumumu uzaktan?

Eger gerekli bilgiyse telefonlarin ikisi de iphone.

Tesekkurler.

 
uzaktan kapatamazsın sanırım. babanın senin google hesabından manuel olarak çıkış yapması lazım mantık olarak


  • isimsiz uye  (07.10.17 00:29:54) 
myaccount.google.com

Oturum açma ve güvenlik > Cihaz etkinliği ve güvenlik etkinlikleri > Diğer cihazı seçip kaldırınca oturumun kapanması lazım.
  • hayirsiz  (07.10.17 00:31:49) 
hangi hesap varsa google mapste onun şifresini değiştirdiğinde otomatik çıkış yapmaz mı? yapar.


  • blue eyes white dragon  (07.10.17 01:31:13) 
yukarda yazılmış ama genel olarak "signout from all devices" türü seçenekler var tüm uygulamalarda.


  • hana bi  (07.10.17 10:44:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.