[]

ikcılara soru ?

Bana iş başvurusu yapan bir arkadaşı ofise çağırıyorum.Sonra metrobüs durağına geliyor .Bana sms atiyor ofisin metrobüs durağına uzak kafeye gelir misin ? Kafası mı güzel bu arkadaşın ?
 
ben şahsen dönüş bile yapmazdım.
biraz farklı bir kafa yapısı var demek ki diyorum.

  • basond  (06.10.17 21:55:07 ~ 21:55:34) 
ben olsam işe alırım.

böyle adamlar başarılı her daim.
  • secrexv2  (06.10.17 21:56:50) 
gevsek bi adama benziyor, s.edebilirsin bence


  • jedilance  (06.10.17 21:56:59) 
Gidip reddederdim.


  • ykyt  (06.10.17 22:38:28) 
Bence aynen sor bunu, kafan mi güzel kardeş diye.


  • pamuk helvalar cebe  (06.10.17 22:47:56) 
İkcı değilim ama bu kadar sorumsuz ve rahat birisinin iş disiplinine inanmak pollyannacılık olur


  • sytemofadownmanyagi  (06.10.17 22:55:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.