[]

Uber sorusu

Uberda nakit ödeme seçeneği var mı arkadaşlar varsa nerede bulamadım bir türlü?
Bir de diyelim ki bir araba çağırmak istedik ama 3 kişiyiz. 3ümüz de mi ayrı ayrı o fiyatı ödüyoruz yoksa sadece ben mi? 
Nakit odeme yok uberde, cok nadir yerlerde var sanirim.

Arabayi tek kisi cagirdigi icin cagiran kisinin kredi kartindan dusecek. O kadar :)
  • kuehles blondes  (06.10.17 21:55:20) 
Uber paylaş diye bi özellik geldi rehberden insanları seçip parayı paylaşabiliyorsun artık.


  • fosforlu cevriye  (07.10.17 01:08:02) 
kredi kartıyla ödeme yapmadım uber'de. ukrayna'da ve birkaç sefer de istanbul'da kullandım.

"ödeme yönteme ekle" diye bir seçenek olması lazım. oradan eklenecekti.
  • sanat guresi  (07.10.17 04:48:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.