[]

Dropshipping önerir misiniz?

Kafamda bir e ticaret planı var, önümü görmek için direk şahıs şirketi kurup girişmektense ilk önce bu yöntemle deneyeyim diyorum fakat bir iki firma inceledim zaten bunlar 1200 yıllık ücret + sattığın ürün başına vergi kesintilerini alıyorlar, şahıs şirketini kursam da aynı paraya mı gelecek home office tarzı yoksa daha mı zararlı uğraşılı olur kestiremedim. Bu arada her ikisinde de ürün depolanmıcak toptancı yollayacak. Burada amaç ilk etapta firma açma zahmetlerinden masraflarından kurtulmak. Mantıklı mı bilmiyorum

Ayrıca bildiğiniz önerebileceğiniz dropship yapan firmalar varsa öneri alırım


 
sorunuza cevap değil ama dropshipping'de merak ettiğim bir şey var, şimdi çinli toptancıdan aldığımız ürünü amerikada veya avrupada bir yere satarken çinli tedarikçi bunun gönderimini kısa sürede nasıl yapıyor? yüksek fiyata alan adam uzun süre beklemek istemez. umarım anlatabildim meramımı. teşekkürler şimdiden.


  • zebragibi  (06.10.17 22:02:12 ~ 22:02:35) 
sorunuz hakkında fikrim yok ben türkiye için sormuştum yurtdışındaki sistem farklı işliyordur kimse adı sanı bilinmeyen firmadan uluslararası alışveriş yapmaz diye düşünüyorum zaten.


  • öteki ben  (06.10.17 22:04:44) 
Sorum güncel :)


  • öteki ben  (06.10.17 22:20:11) 
başgan
para senden gececekse seve seve firma kurucan
urun online var mi senden baska satan?
  • kingcyrax  (06.10.17 23:13:23) 
Dropshipping firmaları araştır faturana kadar kesip payını alıp senin payını yatırıyor


  • öteki ben  (06.10.17 23:53:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.