[]

SGK'sız muayene ücreti

Selamlar,

Şimdi rutin tetkikleri yaptırmam gerekiyor. İşe başlayalı 1 ay oldu ama 30gün prim ödemediğimden provizyon alamadığım uyarısı çıkıyor. Galiba 30 iş günü prim mi yatması gerek? Yani 1 ay (Hafta sonları dahil çalışmam yetmiyor mu ki?

Sanırım bu durumda muayene ücretini falan ben vereceğim. Üniversite hastanesinde aşağıdaki tetkiklerin ücreti kaç kayme tutar ki?

Abdo. US
Hemogram
Akciğer Grafisi
bHCG
afp

 
Akciger icin verem savasta yaptirabilirsin 10 20 tl tutar heralde


  • euphrat  (06.10.17 21:17:35) 
kontrol muayenesi olduğundan hepsini bir doktor tek seferde istiyor, tek kurumda yapılıyor. ondan dolayı farklı yerlerden toplama lüksüm yok. hepsi üniversite hastanesinde olacak ne yazık ki :(


  • ManikD  (06.10.17 21:18:51) 
Ben acilden gitmiştim, acilde muayene ücretsiz oldu ama testler icin de cok tutmaz gibi


  • euphrat  (06.10.17 21:20:31) 
ben daha 2 gun once Erenkoy Siyami Ersek de yaptirdim. Muayene ucreti 22.50 lira. Ekg, rontgen ve kan tahlilleri ise 160 tl tuttu.


  • brasileiro  (06.10.17 21:29:28) 
1 ay çalıştığınızın bildiriminin yapılması gerekiyor. Her ayın 20-22si arasında bir önceki ayın bildirim yapılıyor.
Eğer 1 eylülde başlamadıysanız işe, sizin provizyon kasım ayının 20sine kalır.

  • artci sarsinti  (06.10.17 21:38:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.