[]

Blender alayım mı?

Vestel mix & go çok dikkatimi çekti. Son zamanlarda sebze yemeği yapamıyorum zamanım olmadığı için. Marketten gözüme kestirdiğim yeşilleri atsam, arada meyveli süt falan yapsam mantıklı bir çözüm mü?

Bir de soğan doğranır mı acaba (köfte için), koku kalıyor mu?


 
Ben aldım çok memnun kaldım. Soğan gibi kokulu şeyleri denemedim ama mercimek çorbası falan çekmiştim içinde koku kalmadı.


  • irene  (06.10.17 21:29:35) 
Mix&go'dan memnunum. Ama Ben sadece smoothie yapmak için kullandım.


  • kendi kendine yasayan yavrucak  (06.10.17 21:35:47) 
vestel mix go daha çok shake smootie vs gibi içecek hazırlamk için yani soğan doğramak için el blenderı veya alternatif blender kullanmanızı tavsiye ederim.


  • total paranoia  (06.10.17 21:37:35) 
fakir alma da. iki tane aldık ikisi de tarhana çekemedi.


  • aşksız prens  (06.10.17 21:44:58) 
mix and go'nun o isler icin oldugunu sanmiyorum ama belki yapiliyordur.

a101'de arzumun 3lu seti var baya iyi cikti
  • jedilance  (06.10.17 22:01:34) 
soğan doğruyor, fındık-ceviz parçalıyor, yulafı un haline getiriyor. plastikleri de bpa içermiyor, koku da kalmıyor.


  • zebragibi  (06.10.17 22:05:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.