[]

yüzüme kese yapayım mı?

yaklaşık 10 gündür sivilce ve izleri için krem kullanıyorum. derim kurumaya ve pul pul olmaya başladı. nemlendirici kullanıyorum ama etkisi geçici oluyor. bu soyulan deriyi atmak için kese kullansam bi zararı olur mu acaba? sivilcelere böyle işlemler yapmamak gerekiyor diye biliyorum dağıtmamak için. ama sanırım kremden dolayı sivilceler cildimin altında beze şeklinde kalıyor, sıkılacak şekle gelmiyorlar.
 
yapma.


  • secrexv2  (06.10.17 20:44:29) 
yapma bonobo götüne döner yüzün.

yaptım oradan biliyorum.
  • zoque  (06.10.17 20:46:40) 
No, never.


  • manuel mandalina  (06.10.17 20:48:56) 
yapma.


  • i m cool with that  (06.10.17 20:49:15) 
Hangi kremi kullandığınızı bilmiyorum. Ama ben gözenekleri düzeltmek için imex krem kullandığımda benim de yüzüm pul pul dökülüyordu, kepek kepek oluyodum. Yumuşak hareketlerle keseledim ben haftada bir, öyle hatır hutur girişmedim hiç suratıma. Bi zarar görmedim ben


  • umutsuzevjınıkı  (06.10.17 21:07:15) 
Banyodan sonra yüzünü kurulamadan zeytinağı sür. Hem nemlendirir hem besler hem pulları yumuşatır daha kolay dökülürler.
Cildin zeytinyağını hemen hemen çekene kadar beklet hemen yıkama. Sonrasında ılık suyla sabunla. Tercihen el yapımı sabun olsun. Sabunluyken yumuşak erkek traş fırçasıyla hafif daireler çizerek yüzünde gezdir. Ölü derileri atar, varsa siyah nokta sorununa da faydası olur.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (07.10.17 16:21:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.