[]

Lufthansa dış hatlarda check-in'de verilen bagaj hakkı? görselli

i.hizliresim.com

bu görselde 23 kg a kadar iki valiz için free of charge demiş. ben bundan 2 valiz hakkı var anlıyorum yanlış mıyım?

birkaç yerde ve sözlükte okuduğuma göre dış hat uçuşlarında iki bagaj hakkı ve bir tane de 8 kg kabin bagajı hakkı varmış doğru mu?

örnek güncel entry: eksisozluk.com (23+23=46?)

 
duzenleme: sizin hakkiniz varmis, normalde olan standart prosedur bu degil demek istemistim. @kurnaz benim demek istedigimi ifade edebilmis.

23+23 = 46 ama 30+16 = 46 seklinde degil, aman diyim :)
  • kuehles blondes  (06.10.17 19:59:09 ~ 20:25:44) 
İki tane görünüyor. İki yaş altı için birmiş.


  • devilred  (06.10.17 20:08:56) 
görsel icin dogru.

surada yazmislar zaten hangi kategoride ve regionda kadar hak var diye.
www.lufthansa.com
  • kurnaz  (06.10.17 20:13:29 ~ 20:14:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.