[]

izmir havalimanindan eski Foça'ya

Merhaba gavur izmirliler,

Adnan menderes havalimanindan eski focaya en iyi sekilde nasil gidilir ?

Biraz arastirdim da trenle gidiliyormus veya otogara gidip foca otobuslerine de biniliyormus. Tavsiyenizi yazarsaniz sevinirim.

Tesekkur ederim.

 
havalimanından izbana binip hatundere durağında iniyorsunuz,ordan eski foça otobüsüne biniyorsunuz. yol uzun sürüyor baya rahat 2 saatinizi alır.en pratik gidiş şekli bu bence.


  • denef  (06.10.17 19:13:56 ~ 19:17:31) 
Aynen yukardaki arkadasin dedigi gibi. Havalimanindan izban'a binip hatundere'ye kadar gidiyorsunuz. Istasyondan indiginiz gibi 744'leri goreceksiniz. Evet havalimanindan epey ters istikamette fakat ucunda Foca olunca su anki yorgunluguma ragmen hic dusunmeden katlanirdim o yola :)


  • voyager 1  (06.10.17 19:48:45 ~ 19:54:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.