[]

çevreyi gölgeli görme sorunu

merhaba duyuru ahalisi,

başlıkta da yer aldığı şekliyle, son 1 haftadır etrafı sanki bir perdenin ardından görüyor gibi olduğum anlar oldu. ilk ikisi derste ve işteyken başıma geldi ve bir anda, sanki etrafımdaki her şey yavaşlamaya başladı. aslında hal ve hareketlerimde, gücümde, etraftaki nesnelerin görünümünde bir sorun yok. ama sanki gölgeli görüyor gibi oluyorum ve dahası, vücudumun belli bir kısmını kısa aralıklarla hissetmiyor gibi oluyorum, bu uzun sürmüyor ama. banyodayken banyoda olduğumu fark etmediğim olabiliyor.

bu iki anda da biraz açlığım vardı (olağan açlık süresi aslında) ve bir şeyler yedikten veya uyuduktan sonra geçti. son iki sefer tansiyonu da ölçtürdüm ve küçük tansiyonum 6 çıktı. son yaşadığımda ise ne yemek yemek, ne tuzlu ayran, ne de uyku sona erdirmedi. dün gece 'geçer' diye düşünerek uyudum ama bugün sabahtan beri tuhaf tuhaf görüyorum etrafı.

önce dahiliye, sonra nöroloji önerdiler ama dediğim gibi, bir şeyle uğraşmamı direkt olarak engelleyen bir şey değil ama tarif etmekte zorlandığım bir farklılık var.

böyle bi' şey başına gelen veya duyan hiç oldu mu aranızda?

teşekkürler şimdiden

 
Sessiz migren diye araştırır mısınız.


  • Phoebe  (06.10.17 19:52:31) 
@Phoebe çok teşekkür ederim.


  • exaggerate  (06.10.17 21:32:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.