[]

Film mi önerseniz?

ama dandik olmasın.

lotr en sevdiğim seridir. onun dışında aşırı entel olduğum için sanat filmleri severim. the lobster iyiydi mesela son izlediklerimden ama uzun zamandır da bir şey izlemiyorum. çok saçma bilgiler toplandı farkındayım. en sevdiğim yemek de zeytinyağlı yaprak sarma.

saygılar.

 
www.imdb.com

izlerken sarma ye, üzüntün hafifler.
  • evde liyakat kalmamis  (06.10.17 16:46:11) 
The breakfast club
The man from earth
Ferris bueller's day off
  • kaledekiyalnizlik  (06.10.17 16:46:17) 
Persona ve adını hatırlayamadığım eski bir fransız filmi vardı. Durmadan alakasız yerlerde çıplak bir kadının çonasını gösteriyordu.

Bunun dışında hitchock filmlerinden keyif alıyorum ben. Tabii söylediğim üzere bergman da öyle ama adını hatırlamadığım kült filmi hiç begenmedim. Fular miktarınız için iyi gelebilir.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (06.10.17 16:48:14) 
  • nathanieltroy  (06.10.17 17:03:10) 
aşçı, hırsız, karısı ve aşığı


  • nice tnetennba  (06.10.17 17:35:20) 
st vincent
bill murray oynuyor. ac gul :d

  • guldum gectim genceciktim  (06.10.17 17:39:52) 
ille de sanat filmi diyosan mommy iyiydi bence. iste sorunlu ergen erkek cocuk, maddi sikintilar, degisik komsu kadin vs vs


  • guldum gectim genceciktim  (06.10.17 17:41:50) 
Shot caller


  • secrexv2  (06.10.17 19:47:44) 
Mommy sanat filminden ötede aslında, sağlam filmdir. Xavier dolan filmlerine bakabilirsiniz, tabii sonra bana küfretmeyin de=)


  • mslny  (06.10.17 19:58:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.