[]

opel corsa d lastik önerisi?

arkadaşlar aracım 2012 model easytronic lastik değişimi geldi. üzerinde michelin var memnunum ancak değiştirmem lazım. yaşadığım yer nazilli kar ve yağmur yağmaz. çok sıcak bir memleket. tercihim continental ama siteye girince tm ambelmini gördüm açtım baktım bursada üretiliyormuş. tm artık tercihim değil önerileriniz nedir?

hangi marka ? neden 195 55 16


 
2014 olanı var bende aynı aracın. üzerindeki fabrikasyon lastiğin aynısından aldım. lastikçi arkadaş da bunu tavsiye ediyor. continental marka.


  • jamiro  (06.10.17 14:54:12) 
çok kafa yorma brigdestone al geç. hem ucuz hem kaliteli. ralli yapmıyorsan fazlasıyla işini görür. 5 sene kullandım. hiç kayma yapmadı.


  • mimikikili  (06.10.17 15:23:21) 
en kalitesini alıp ama para da veririm dersen continental, ama çok para vermiyim yumuşak lastik olsun dersen diğerlerinden daha iyi olan petlas alabilirsin kesinlikle tavsiye ederim.


  • c1b2k3  (06.10.17 15:49:05) 
sicak memlekette ucuz ve efektif cozum: yokohama. modelini hatirlamiyorum. good year efficient grip de iyi oldukca sessiz ama 15 derecenin altinda gurultusu artiyor.


  • alperz  (06.10.17 18:03:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.