[]

Hastanenin hangi bölümünden randevu almalıyım?

Aslında iki sorum var.
1. Anemi (kansızlık) durumumu öğrenmek için hastanenin hangi bölümünden randevu almalıyım? Hematolojiden doğrudan randevu alınamıyor doktor yönlendirmedikçe. Dahiliyeden mi almalıyım?
2. Şimdi hiçbir sağlık güvencem yok. Devlet hastanesinden randevu alıp gitsem ücretlendirme nasıl oluyor?


 
1.dahiliye
2.kaydını açtırabilmek için vezneden ücret ödemen gerekecek. o kayıt ile muayene olacaksın. senden isteyecekleri her tahlil/tetkik için de ayrıca ücret ödemen gerekecek. aile hekimiyle halletmek daha mantıklı olabilir.

  • nrmnm  (06.10.17 14:20:07) 
1- dahiliyeden alabilirsin.

2- sağlık güvencesi olmayan yok diye biliyorum ben artık. sağlık hizmetlerinden yararlanıyorsun, gss borcu çıkartıyolar zaten sana diye biliyorum. bunun karşılığında faydalanabiliyosun bence.
  • contavolta  (06.10.17 14:31:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.