bosch akülü vidalama tavsiyesi

ev tipi amatör tamirat işlerinde kullanmak üzere bir akülü vidalama aleti almak istiyorum. eskiden bi tane vardı, maltepe pazarından almıştım. bataryaları tükenince attım. ama epey de iş gördü. şimdi iyi bir şey alayım diyorum.

çok model var. ama bosch'un şu iki, modeli var hoşuma giden.

biri yeşil amatör seri: www.koctas.com.tr 389 lira.

biri mavi profesyonel seri: urun.n11.com 456 lira.

e tabi alabiliyosan mavisini al diyeceksiniz de, profesyonel değilim. aradaki fark 60-70 lira. değer mi profesyonelini almaya, yoksa yeşil olanı yapıştırayım gitsin mi? bütçemi de çok zorlamak istemiyorum. ne dersiniz?

teknik özelliklerde tek farkı maksimum tork gibi görünüyor. onun dışında mavi seri (profesyonel olan) daha uzun süre çalışmaya müsaittir. atıyorum 1 saat aralıksız gibi. ama dediğiniz gibi ev kullanımı için yeşil yetecektir diye düşünüyorum

  • kisa  (06.10.17 15:22:35)
valla ben acikcasi ikisinide önermiyorum eger profesyonel olarak kullanmayacaksaniz.

bende sizin gibi ucuz bir ürünü koctastan almistim, 30 liraya einhell marka hatta, ürünün kendisi dandik aslinda pilleride nicd oldugu icin sizinki gibi ölüyor bekletince, ben her ay 1 kere sarj ediyorum. zaten haftada en az 1 kere kesin kullaniyorum.

ürün 2 senelik hala güzelce calisiyor. hatta bosch matkap var evde cogu zaman duvar delmek icin cikarmaya üsenip bu dandik akülü aletle deliyorum duvari. tüm ev mobilyalarini kendisi vidaladi.

benim tavsiyem her gün kullaniyor degilseniz bu ürünlere bu kadar vermek sacma.
  • kurnaz  (06.10.17 16:31:11 ~ 16:31:43)