[]

Bir sitenin kullanici trafigi

Sadece adini bildigimiz bir e ticaret sitesinin gunluk ortalama ziyaretci sayisini ogrenebilecegimiz bir yol var mi? Varsa lutfen basitce ogrenmeye ihtiyacim var.
 
  • captainobvious  (06.10.17 13:37:21) 
Tamam da o siteden nasil ogrenecegimi bilmiyorum ki. Ben trafigi ogrenebilirim diyen bir suser varsa sitenin adini msjla soyleyebilirim. Mobildeyim msj atamiyorum.


  • a summer day  (06.10.17 13:40:40) 
Birebir sonuçları öğrenemezsiniz. Ayrıca alexa'da sadece sıralamayı görebilirsiniz.


  • teknikekip  (06.10.17 13:50:31) 
alexa'da detay bilgiler var, 7 günlük deneme sürümü de var ama ben kullanmadım size yeterli bilgiyi sunup sunmayacağını bilemiyorum.


  • captainobvious  (06.10.17 13:59:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.