[]

Farenjit

Geldi buldu yine illet.
Doktor apireks burun spreyi ağrı kesici falan verdi.
Boğaz pastili aldım ekstradan.
Var mı bu illet için tavsiyesi olan?

 
Geçmiş olsun, ben de 3. günündeyim. Kloroben sprey boğazımı bayaa rahatlatıyor benim. Ihlamur da iyi gelir.


  • manuel mandalina  (06.10.17 13:18:10) 
Size de geçmiş olsun.
Apireksi kullanmayı düşünmüyorum. İyileştirmeye bir faydası yok sanırım.
Evet sprey şart.
  • dostoyevskinin tostu  (06.10.17 13:22:04) 
Sakın kullanmazlık etme. Ben de senelerce verilen burun spreylerini kullanmadım gereksiz diye, meğer geniz akıntısını dolayısıyla da kuru öksürüğü kesen şey o imiş. Burnunu açık tutman önemli.
Sağol.

  • manuel mandalina  (06.10.17 13:27:03) 
profesyonel farenjitim pskdosa. elma sirkesi ile gargara. yapabildiğiniz sıklıkta hem de. Mucize gibi gelecek.


  • nevrochaotica  (06.10.17 14:44:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.