[]

El bileği ağrısı için en iyi doktor

Uzun süreli bilgisayar kullanımından kaynaklı ağrılar var.

En iyi doktor kimse ona gitmem lazım.


 
uzun süreli bilgisayar kullanimin dolayi olan agrilara karsi yapabilecegin tek sey bilgisayar kullanimini azaltmak olur, doktora neden gideceksin? doktorun ameliyat Edip tamam bundan sonra da bilgisayar kullanmaya devam et demesini mi bekliyorsun? yandan tutmali mauslardan al, cok agiriyinca da agri kesici al gecer gider. gecmezse o Zaman bi karpal tünel degerlendirmesi yapilir ama onda da yapilacak sey yine bilgisayari azaltmak.


  • fayfim  (06.10.17 13:28:15 ~ 13:28:51) 
uzun süreli motosiklet ve fare+klavye kullanımında (benzer kol pozisyonları) karpal tünel sendromu görülebiliyor evet.

dost tavsiyesi: Google'da aratacaksan görsellere alıştıra alıştıra bak.
  • onemoremile  (06.10.17 15:01:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.