[]

yumuşatıcı sorusu

sürekli başka markalar deniyorum ama neredeyse hicbir ise yaramiyor. neyi yanlis yapiyorum ben bu yumusatici işinde? camasirlari yumusak ve hos kokulu yapacak bir yumusatici var mi?
 
yumoş. makinanda sorun olabilir.


  • diffarentiationation  (06.10.17 12:59:44) 
biz de yumoş kullanıyoruz. makineyi değiştirdikten sonra daha etki etti. makinan suyu hemen atabiliyor olabilir. bence de sorun makinanda.


  • cabiday  (06.10.17 13:02:00) 
Yumoşun ekstra parfümlü yumuşatıcıları var. O yüzden +1 diyorum. Ben hanımelili kullanıyorum. Geçen bitti ve yakındaki marketlerde ondan yoktu. Ben de saç kremi döktüm yumuşatıcı gözüne. O kadar da sadık müşteriyim


  • fallopian  (06.10.17 13:03:24) 
biz bingo soft'u daha çok beğeniyoruz. Siyah şişe üzerine sarı etiketli olanı daha güzel. Şöyle bi durum var, şişeyi açıp koklayınca hoş gelmiyor ama kullanım sonucu yıkanmış çamaşırlar oldukça güzel oluyor.


  • okumayi sevmeyen okur  (06.10.17 13:07:26) 
yumusatici cok gereksiz bir kimyasal. Sivi deterjan kullanin, hic böyle seylerle ugrasmayin.


  • chitosan  (06.10.17 13:26:37) 
yumuşatıcı olarak bence de yumoş ama ben de bu ara beyaz sirkeye geçtim, bir su bardağı koyunca çamaşırlar, bilhassa havlular yumuşuyor. ve havlularda zor kurumaktan ilerigelen rutubetimsi kokuyu engelliyor beyaz sirket.


  • turk kizi  (06.10.17 14:39:49) 
Yumoş konsentre mavi renkli olan. Çok güzel kokuyor:)

Annem sirke kullanıyor.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (06.10.17 15:03:31) 
Kullanım zamanı.

Makine ilk suyunu attıktan sonra ekleyin yumuşatıcıyı, farkı göreceksiniz.
  • rusyalı kozmonot  (06.10.17 15:10:21) 
rossman'daki domol marka da tavsiye ediliyor. ben kullaniyorum, yumusatiyor. saglik kismini tam bilemicem.


  • jimicik  (06.10.17 15:11:59) 
yumoş çamaşır spray'i de çok güzel. öğrencilik zamanları parfüm niyetine kullanıyordum. parfümü tene bunu elbiseye sıkıyorsun tek farkı o noolcak diye kendimi teselli ediyordum.


  • onemoremile  (06.10.17 15:15:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.