[]

Aynı IP adresinden izin vermeyen torrent sitesine mobilden ikinci üyelik?

bi torrent sitesinde üyeliğim var. aynı evden birden fazla hesabı kullanmaya müsaade ediyor fakat üyeliği farklı bir IP adresinden almak lazım.

ikinci üyeliği telefonu modem olarak kullandığımız bir bilgisayardan yapabiliriz değil mi? sonuçta telefonun kendi mobil interneti farklı bir IP'ye sahip?


 
statik ip kullanmıyorsanız modemi resetlemeniz yeterli.


  • inheritance  (06.10.17 12:50:04) 
anladım. peki internet servis sağlayıcı değişmesi durumunda ne oluyor? yani atıyorum kullandığım hesabı 2014 yılında ttnet abonesiyken almıştım. 2016 kasımında turkcell superonline a geçtik. ip falan komple yepyeni bu durumda. yani sanırım şu anki ev hesabımdan da alabiliyor olmam lazım? farklı ip çünkü?


  • kisa bisey olsun istemistim  (06.10.17 13:04:08) 
servis sağlayıcı değiştiğinde ip adresinizde değişir. aynı işlemi mobil hattınızdan da yapabilirsiniz.


  • teknikekip  (06.10.17 13:12:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.