[]

Muhabbet Kusu

Selam

2 muhabbet kusum var mayısta aldım daha bir kere bile elime gelmedi keratalar nasıl alısırlar ?


 
onlar gelmez artık, çift alınca insana pek alışamıyorlar.


  • shotgunwoman  (06.10.17 08:43:22) 
elinize yem - yeşillik fln koyun onu yerken alışacaktır.

ancak shutgunwoman'ın dediği gibi çift olduklarında alışmaları daha zor oluyor.
  • eeb  (06.10.17 08:58:34) 
napim tek almak istemedim dedim bana yakım olmasalarda beraber olsunlar en azından.


  • sevisgenturk  (06.10.17 09:07:52) 
bunlardan alıp birinin gagasına doğru yavaşça uzatın tadına baksın:
mcdn01.gittigidiyor.net

Kafese assanız da olur ama çok sık vermeyin, aburcubur kategorisine giriyor. Tadını aldıktan sonra iki parmağınızın arasında tutarak uzatın biraz da öyle yedirdikten sonra elinizi hafifçe geri çekin; uzanmaya çalışırken elinize temas etsin. sonra biraz daha çekin, parmağınıza çıkıp yemeye devam edecektir. Çıkmazsa elinizi yaklaştırıp tekrar deneyin. Biri geldikten sonra diğeri de merak edip gelir. Elinizde bu dal darılar varken alışsınlar.

Birkaç hafta sonra onlar yemek yerken elinizle yapacağınız hareketlerden rahatsız olmamaya başlarlar. Bir süre sonra elinizden korkmamaya başlarlar, siz de rahat rahat alıştırabilirsiniz.
  • zaib atsu  (11.10.17 11:27:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.