[]

Almanca Kurs

B1 seviyesinde olan ergen oğluma İstanbul Kadıköy yakasında Almanca kursu arıyorum. Goethe-Institut nasıldır? Farklı bir alternatifimiz var mı acaba? Teşekkürler, p.
 
sonunda bi diplomasi olsun istiyosaniz zaten goethe en dogru ve tek tercih.


  • isvicre rakisi  (04.10.17 11:20:35) 
goethe'de b2 seviyesi öğrenmiş biri olarak gözü kapalı goethe derim.


  • cedex  (04.10.17 11:25:01) 
Kubilay Yalcin'in sinifina da duserse tadindan yenmez.


  • japon askeri  (04.10.17 11:31:47) 
moda'da goethe vardı bir ara arkadaşım gidiyordu çok memnundu.


  • vedatchilipeppers  (04.10.17 11:33:21) 
Goethe iyidir ama pahalidir. yine de sartlar uygunsa b1 b2 seviyesine Goethe derim ben.


  • fayfim  (04.10.17 12:00:55) 
cocugun ögrenme sekli uygunsa kesinlikle özel ders.

daha verimli, daha efektif ve eksik oldugu yerlerde kendini daha fazla gelistirebilir.

zaten isterse goethede sinava girip sprachdiplom alabilir her zaman.
  • kurnaz  (04.10.17 12:47:44) 
@konusma

alman ya da avusturyali erasmus ögrencisini cüzi miktara ayarlamak harika bir fikirmis.

benim tanidigim hic bir alman ya da avusturyali saati 20 eurodan asagi ders vermez. hele haftada 2-3 gün gününden zaman ayirip hic vermez.
  • kurnaz  (04.10.17 14:27:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.