~atari oyunu

Selam dostlar, bu nes gibi konsollarda oynanan bir futbol oyunu arıyorum. hatırlayabildiğim sadece ülke takımlarının seçildiği oyun başlamadan oyuncular sahaya dizilmeden bir para atışı yapıldığı sadece madeni para görünür coin toss yazar. Oyun içinde kaleci degaj yaparken çok yakın olursanız top kalecinin ayağından çıkarken kafa vurabilirdiniz. Ve oyunun sadece ben de olan bir bug muydu bilmiyorum bazen oyun devam ederken coin toss yazısı ekranda takılı kalırdı.

Super Goal 2 ?

  • eazy  (04.10.17 03:47:40)
Oyuncular yandan görünürdü ve yatarak müdahale yapıldığı zaman oyuncu kağıt gibi uzunlamasına yere serildi sadece degaj yapılırken ya da uzun oynandığı zaman kuş bakışı görüş olurdu

  • costgrande  (04.10.17 11:20:12)
kick off 2 ?

  • saseskir  (04.10.17 12:45:50)
g.co
Belki?

  • atom karincanin torunu  (04.10.17 13:03:10)
kick off (git: www.google.com.tr

  • saseskir  (04.10.17 15:10:43)
Yok arkadaş sanki benim oyun dünya tarihinde hiç var olmamış gibi @hey corc versene borc'un paylaştığı videodan da önerilere bakarak iki oyun tarihi videosu daha izledim yok. Benim oynadığım oyunda skor altta mavi beyaz bir şeritte görünürdü ita 1 ger 1 gibi ve oyuncu gol attı mı normal oyun içi animasyondan farklı sevinir tribün önünde koşardı.

  • costgrande  (04.10.17 21:02:48)
oyun bu nihayet bulabildim. www.youtube.com

  • costgrande  (04.10.17 21:20:45)