[]

Tampon kullanımı

Boyut olarak neye göre seçim yapıyorsunuz? Hiç kullanmadım daha önce. Tatile giderken eczaneden almıştım kullanma durumu olmayınca kaldı. Eczacı kadın küçük boy verdi ben de bilmiyorum tabi aldım ama orta boy mu alsam? bu pek küçük geliyor gözüme. 4. Günümde kullanıp havuza gideceğim 1 saatliğine suda çıkmaz değil mi?
 
süper boyu fazla büyük. kanamanın çok olduğu günler için uygun. içeride kocaman oluyor. .çok durmaması lazım.

orta boy iyidir.

küçüğü son günler takıyorum ben. ama ilk zamanlar sadece küçük kullanıyodum. taşmaya başlayınca bi boy büyüttüm.

4. günde hiçbi şey olmaz. 1. günde de olmaz. kendi kendine çıkan bir şey değil güzel yerleşirse.

ob favorim. aplikatörlü olan upuzun, hiç alışamadım.
sağolsun kuehlesblondes :)
  • supergirl  (03.10.17 23:26:04) 
ben de ob seviyorum. iyice yerleştirirsen sıkıntı olmaz. ben hiç zorluk yaşamadım bu zaman kadar :) orta boy kullanmanızı tavsiye ederim daha güvende hissettiriyor. 3-4 saate bir değiştirmeyi unutmayın sonrası iyilik güzellik.


  • burchak  (04.10.17 00:53:43) 
Hihi
@supergirl cum tesekkur ederim:)

Kendime gelince,
Ilk 3 gun super boy kullaniyorum, 3-5 saatte bir degistiriyorum.
4. gun kanama zaten az oldugu icin orta boy (normal boy) kullaniyorum.

Aplikatorluye gerek yok, yerlestirdiginde dogru yerlestirirsen zaten cikmaz. Dogru yerlestirdiginde oturup kalktiginda vb hic hissetmemenden anlamalisin. Hissediyosan daha derine itmelisin.

Ob iyidir, bi ara kotexten memnun kalir gibi oldum ama i-ih.

Normalde boyutunu kanama yogunluguna gore alman lazim. Tampon iyidir <3
  • kuehles blondes  (04.10.17 01:07:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.