Safari vs Chrome vs ?

Bir alışkanlıktır yıllardır chrome kullanırım ama bakıyorum şimdi safari’nin de özellikleri ve telefonun kalanıyla uyumluluğu gözardı edilemez gibi duruyor. Ne düşünüyorsunuz? Siz neyi tercih ediyorsunuz?

telefonda telefon ios ise safari değil ise chrome
bilgisayarda chrome

  • basond  (03.10.17 20:11:05)
Yeni operayı gördünüz mü?

yeni opera gelişmiş özellikleriyleiifadskji.

Ama harbiden chrome plus olmuş opera. deneyiniz.
  • binder dandet  (03.10.17 20:12:52)
Telefon iPhone işletim sistemi ios11

  • utkuren  (03.10.17 20:35:17)
telefonu sat masaüstü al ve opera yükle.

  • binder dandet  (03.10.17 20:36:19)
Bilgisayarda da telefonda da Safari kullanıyorum, gidip Chrome yüklemenin bir anlamı yok ios ya da macos'a. Bilgisayarda Opera da var aynı zamanda, dahili vpn olduğu için porno tarayıcısı olarak kullanıyorum hem geçmişi sil vs. uğraşmaya gerek kalmıyor.

  • i was made for you  (03.10.17 21:00:20)
Telefonda Safari
Bilgisayarda Opera

  • i m cool with that  (03.10.17 21:04:07)
telefonda safari
bilgisayarda ise chromedayim ama firefox'un son versiyonunu bir deneyecegim.
macos ve ios arasindaki uyumluluk olarak ne var? bookmarklari ve tablari falan paylasiyorlar bildigim
  • jedilance  (04.10.17 01:59:25)