[]

minoxil kullanımı

doktor bana bunu önerdi.

henüz almadım da, her kullanımdan sonra duş almak zorunda kalıyor muyuz bunda?

alıyorsak kokusundan dolayı mı yoksa kuruyunca saçı kötü bir hale mi getiriyor?

 
Duş alma yok. Deriye sürüp bırakıyorsunuz.


  • synesthesia  (03.10.17 18:04:38) 
Saç durumun nasıl bilmiyorum ama , ben kullanmanı tavsiye etmem .
Sen , kullanıp kullanmamayı sormuşun ama , artı beklerken eldekilerden olabilirsin .

  • dunyatuhaf  (03.10.17 18:16:12) 
Diplere sürüp bekleyeceksin. Ben akşam yatarken sürüp sabah duş aliyorum, bazen kaşıntı yaptığı oluyor çünkü. Öyle belirgin, rahatsız edici bir kokusu yok.


  • doxanikee  (03.10.17 18:29:12) 
kişiden kişiye değişen etkileri mevcut.

bende ilk 3 ay bariz bir hacim ve yoğunluk katarken kalan aylarda birden dökmesiyle eski halini yaşlı gözlerle izliyorum.

ayrıca aşırı sivilce yapabilir.

bir de kafama sıkıyorum diyorsun ama arkadaşımın kolundaki kıllar karardı ve uzadı. benim se 70 yaşındaki dedeler gibi kulağımdan kıllar çıktı.

değişik bir ilaç yani her şey yapabilir.
  • eeb  (03.10.17 18:55:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.