[]

e-hirdavat.com sitesi hakkında

alışveriş yapan var mı? güvenilir mi?

dremel almayı düşünüyorum -4000 modeli 65 parça- tekzen e, bauhauas a göre 100 - 150 tl daha ucuza geliyor ama bilemedim güvenilir mi diye.


 
n11'de mağazası var ordan ürün aldım sorun yok güvenilir firma. Belki ürünü n11'de de bulabilirsin oradan sipariş verirsen daha güvenli olur.


  • cool pich  (02.10.17 23:02:39) 
Geçen hafta N11’deki mağazasından akü şarj aleti aldım. Kargoyu yollamaları 2 gün aldı ama sağlam paketlemişlerdi, ürün de sağlamdı. Tavsiye ederim, yorumları da iyi zaten.


  • manuel mandalina  (03.10.17 02:03:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.