[]

schengen sorusu

simdi vizeyi frdan aldi annem ancak ilk olarak grye girdi. mecburen vizesi bitmeden frye girmesi gerekiyor sanirim frden banlanmamasi icin.
bu yüzden bana yakin olan basel airporta gelirse ve fr cikisindan cikarsa sonra almanyaya nasil girecek (ben almanyada yasiyorum)?

su basel havalimanini hic anlamadim. polisleri ve cikislari ayri diye biliyorum bu arada annem 0 ingilizce biliyor nasil halleder nasil cikisi bulur 3 tane varsa onu da bilemedim.

 
frden banlanmaz ama sen biraz daha floodlarsan ban yicen


  • purple rain  (02.10.17 18:14:18) 
uçaktan inince yönlendiriyor zaten seni tabelalar. bayraklar var tabelada o açıdan sıkıntı olmaz. havalimanda da freiburg'a otobüsler vardı.


  • hononu  (02.10.17 18:55:48) 
neyi floodlamisim anlamadim?


  • eclskn  (02.10.17 20:25:02) 
ya simdi fr cikisina gitti damga vuruldu, vs sonra o kapinin cikisinda frya giden disinda deye giden de mi otobüsler var? mantiken sacma geldi de o yzuden soruyorum


  • eclskn  (02.10.17 20:26:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.