spor icin mat

alicam ama derya deniz masallah. 7 tl olani da var 200 olani da. neye gore secmeliyim? internetten alacagim icin oyle elleyerek secemiyorum maalesef. siz ne kullaniyorsunuz? onemliyse fitness pilates yoga yapilacak.

yanlış hatırlamıyorsam decathlon mağazalarında hangi matın ne amaçla kullanılacağı ile ilgili açıklama vardı reyonlarında. tabi yakınınızda decathlon varsa :)

  • teritori  (02.10.17 10:25:20)
yoga için ince, pilates için biraz daha kalın almalısınız. ama tavisyem kalın olmasından yana

decathlonda şu model var daha önceden almıştım, tavsiye ederim. yoga, pilates, fitness hepsi için uygun. 1,5 cm kalınlığında. diz üzerindeki hareketlerde canınız yanmaz. yumuşak ve güzel.

www.decathlon.com.tr
  • givemesomesubstance  (02.10.17 11:17:42)
evde yapıyorsan bir tık kalın olmasında fayda var.

givemesome +1
  • lcha  (02.10.17 11:31:16)
Onemli bir sey degil o kadar da. Pazarlama politikalari geregi hep abartirlar.
Uygun fiyatli bir tane al gec.

  • stavro  (02.10.17 12:32:48)
ben ilk başladığımda www.hepsiburada.com almıştım. ancak özellikle plank pozisyonunda mat çok yumuşak olduğu için esniyordu ve duruşumu bozuyordu. sonra @givesomesubstance nin linkini verdiği matı kullanmaya başladım, oldukça güzel ve kullanışlı geldi. aradaki fiyat farkını kesinlikle hak ediyor.

  • hypathia  (02.10.17 22:58:14)