[]

amoy soya sosu

normalde hep kühne alırdım bu seferlik bir değişiklik yapayım dedim ve bu markayı aldım hem meraktan hem de daha hesaplı diye ama kokusu çok farklı kühne'ye kıyasla. kullananlar var mı merak ettim hiç kullanmayıp yemeğimi rezil etmesem mi acaba diyorum kötü bir ürünse.
 
Büyük şişe mi aldın yoksa minik cam şişelerden mi ? Kühne hiç denemedim fakat amoy ve kikkoman güzel olanlar


  • freebird5406_2  (02.10.17 01:10:16) 
Amoy kullanabilirsin kötü bi soya sosu değil ama en iyisi de değil. Kaliteli bi soya sosu kullanmak istiyorsan kikkoman'u tercih etmeni öneririm. Baskın ve hafif isli bi tat arıyorsan da amoy dark öneririm.


  • diyojenimtırak  (02.10.17 03:01:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.