[]

Duyuru'nun Application'ı Olsa Güzel Olmaz Mıydı?

sb..
 
Web sitesi dizaynı mobile uygun bence gayet. Tabii yine de daha pratik bir hale gelebilir mobil uygulamayla. Bir tek duyuru ve cevaplara nasıl edit yapıldığını çözemedim telefondan duyuru'yu açtığımızda. Gerçi belki hiç yapılamıyordur.


  • jack of hearts  (01.10.17 16:28:43) 
yazilim-tasarim anlaminda yillardir el degmedi duyuruya. compu'nun ilgilendigi bi proje degil. zamaninda dedik biz tasarlayalim kodlayalim bari sen database'e bagla falan diye ama ordan da bisi cikmadi.

kullanicilarin kendi cabasiyla yaptiklari seyler olabilir ancak
  • hjarteblod  (01.10.17 18:31:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.