Duyurunun size kattığı bir şeyler var mı?

Maddi, manevi, fiziki, psikolojik her ne olursa.

her yer manyak doluymuş meğer, öğrendiğim bu oldu

  • passion rules the game  (01.10.17 16:02:38)
cok sey ogrendim burdan gerekli gereksiz. seviyorum burayi, cok super insanlarla tanistim, oyle yani.

  • in vino veritas  (01.10.17 16:03:13)
Bir sehir hakkinda, bir konu hakkinda isin ehlini arayip cok buldum burada. Duyuruyu hayatinizdan cikartin ve bir bilgi arayin. Gercekten cok zor.

  • ykyt  (01.10.17 16:04:18)
7/24 bilgisayar başında oturup kadınlar hakkında ahkam kesen densizlerin buradaki varlığını hayatıma kattı..

Sorsan kendini çok entel, kültürlü, okumuş, aşmış gören varlıkların aslında sokakta "şort giyersen tabii ki tecavüzü hak ediyorsun" diye ağzından salyalar saçan adamdan bir farkı olmayabileceğini kattı.

O nedenle duyuru bana, soru soranlara cevap vermek gibi amacı olmadan önüne geleni yargılamak için pusuda yatan tiplerin varlığından dolayı burada da kendin olmaman gerektiğini kattı.
  • lcha  (01.10.17 16:12:25)
maaş +1
yani biraz daha artsa kötü olmaz. aralıkta konuşacağım bakalım. o kadar emek ediyoruz.
onun dışında psikolojik etkileri var fakir babası, mahallenin dayısı gibi duyuru en azından sorulara cevap alabileceğimiz bir yer var.
  • dedim dedim de kime dedim  (01.10.17 16:24:47)
buradan tanıdığım ve sürekli iletişim halinde olduğum dostlarım var.

  • Apocalypse  (01.10.17 17:06:29)
Duyuruları okumak kafamı boşaltıyor. Farklı farklı dertler, farklı farklı sorular.

  • archmage mahmut  (01.10.17 19:20:40)
film, dizi tavsiyeleri iyi.

  • cabiday  (01.10.17 19:52:28)
güzel insanlar tanıdım. güzel müzikler, dizi ve filmler öğrendim. bi de insanların ne kadar garip sorunları olduğunu öğrendim.

  • nice tnetennba  (01.10.17 19:54:21)
neden bakire olmayan karılarla evlenilmemesi gerektiğini bir kez daha öğrendim duyuru kızlarının yazdıkları ile. nasıl garip çarpık ilişkiler vs. aman aman.

  • secrexv2  (01.10.17 20:03:30)
archmage mahmut +1

çeşit çeşit insan var burada o güzel. bazen iyi ki varlar diyorum, bazen iyi ki böyle kimse hayatımda yok diyorum
  • peki madem  (01.10.17 20:04:44)
duyuru bir şey katmadı desem yalan söylemiş olurum ama vaktimi de çok yiyor. Yakın zamanda terki diyar etmeyi planlıyorum.

  • yüzyıllık yalnızlık  (01.10.17 20:50:18)
gözlem/araştırma yapmak için müthiş bi yer. bakmayı bilenlere görsel şölen.

  • otonomo  (01.10.17 21:01:28)
Eksisozluk coluk cocuk doldu. Icerigi bok gibi. Her browser actigimda default girdigim bir siteydi ama artik acasim gelmiyor. Haliyle bir bosluk olustu. Orayi eksiduyuru ile dolduruyorum bu ara. Burada yazan insanlar daha olgun gibi.
Onun disinda tek tuk de olsa yeni bir seyler ogreniyorum.

  • dannycarey  (02.10.17 02:16:04)
Curaprox ve Parodontax'ı buradan öğrenmiştim, iki seneyi aşkındır kullanıyordum, dün elektrikli diş fırçası ve başka bir macun sipariş ettim. Bir de The Road to Hell şarkısını burada biri önermişti iki sene önce, kimdi bilmiyorum o da hatırlamaz ama teşekkür ederim tekrar.

  • i was made for you  (02.10.17 02:19:50)
güzel müzik önerilerine denk geliyorum. onun dışında bak tipini falan görmeden, sadece yazdıklarından bile bir kişinin insanı gayet itebildiğini gördüm : ) Bu başlığın altında da var :)

  • eazy  (02.10.17 03:18:41)