it filmine gidilir mi?

korku filmlerini pek sevmiyorum çünkü korkutmuyorlar. ama bu filme gitmeyi düşünüyorum sizce sinemada izlemeye değer bir film mi?

amacın korkmaksa gitme ama gerilmekse fena film değil, çok hoşuma gitmedi bazı saçma gelen yerler vardı ama zaman zaman geriyor hiç değilse 7/10 veririm

  • semaforo de medianoche  (30.09.17 13:52:05)
Gidilir, uzundur sinemada izlediğim güzel filmlerden

  • mirty  (30.09.17 13:55:20)
Ben çocukken izlediğim filmini hayal meyal hatırlıyorum. Sonra kitabı okudum, şöyle diyim; kitabın durduğu rafa bakmaya korkuyodum :( bence sırf efsoluğundan gidilir, şahsen gidebileceğim en güzel salonu araştırmaya kastığımdan henüz izlemedim yenisini.

  • manuel mandalina  (30.09.17 14:14:33)
Bana çocuk filmi gibi geldi ilerleterek izledim

  • esmeralda  (30.09.17 14:32:46)
Bu tarz filmleri pek sevmem ama çocuk filmi olmadığı da aşikar

  • clones  (30.09.17 14:54:00)
biz hiç beğenmedik.

edit: ben uyukladım yer yer.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.09.17 15:14:50 ~ 15:29:17)
begenmeyenlere bakma, cok guzel film. asiri korkutmuyor ama bayagi geriyor, ben konuya asiri hakim olmama ragmen gerilimi yasadim, herkese de tavsiye ediyorum.

  • evde liyakat kalmamis  (30.09.17 15:26:06)
amac korkmak oldugundan ben begenmedim, gerilmedim de. bazi sahneler sessiz ve durgun bi ekran varken aniden böö yaparak refleks olarak ziplatiyor insani sadece, ironi degil yani gercekten oyle. gerci korku filmlerinden korkmak veya gerilmek gibi bir huyum da yok ya neyse. onun disinda cocuk oyuncularin performansini sevdim. cekimler de fena degil. ama abartilacak bir sey goremedim, kitabi okumadan izledigime pismanim. kitapi suphesiz misliyle iyidir.

  • in vino veritas  (30.09.17 16:10:19)
yazacaktim unutmusum, tonlarca klise barindiriyor, remake olmasindan kaynaklidir diye dusunuyorum. bu yapimi 90larda izlesem fikrim farkli olabilirdi de 2017 icin yeni hicbir sey yok.

  • in vino veritas  (30.09.17 16:11:46)
Ben de beğenmedim. Tavsiye etmiyorum.

  • Godless  (30.09.17 17:02:25)
Lafımı geri aldım, efsoluğu batsın :/

  • manuel mandalina  (03.10.17 21:29:58)
@manuel mandalina
ahaha iyi ki gitmedim

  • uyusam iyi olur  (03.10.17 21:56:19)